אחת ההתלבטויות המרכזיות שאנו נתקלים בהן בקרב משקיעים היא האם הדירה אותה מתכוונים לקנות היא דירה להשקעה בלבד, או שישנן גם מחשבות עתידיות על מגורים באותו נכס. זוהי אחת הנקודות החשובות העומדות על הפרק בעת קבלת ההחלטה להשקיע בנדל"ן. ה"משקפיים" דרכם בוחנים את טיב ההשקעה משפיעות באופן ניכר על קבלת ההחלטות והערכת טיב ההשקעה. אם אנו מעוניינים בדירה למגורים וזוהי נקודת המבט המרכזית בבחינת הנכס, לא נבחר באיזור שאינו מתאים לגידול ילדים, לדוגמא, גם אם נדע שערך הדירה יוכפל בשנים הקרובות. גם ההפך נכון: אם מסתכלים ממשקפיים של השקעה בלבד, נבחר אזור אולי פחות מוכר ופחות מפותח, אך עם צפי גדילה וצמיחה גבוה, על מנת למקסם את התשואה על ההשקעה.

אימוץ תפיסת מבט של משקיע הופכת את המשמעות של זיהוי האיזור או השכונה "החמה הבאה" למרכזית בתהליך קבלת ההחלטות. השקעה במיקום כזה לפני כולם, יכולה להפוך את ההשקעה מכזאת שהיא לא רעה – או אפילו טובה – להשקעה מעולה; השקעה שתהפוך אתכם למשקיעים "חריפים" ובעלי "חוש", במטרה להיות אלה שבעוד שנתיים-שלוש יוכלו לספר כי כבר השקיעו במקום אותו כולם רק עכשיו מגלים – וכמובן לספק תשואות גבוהות, עקב מחירי הקנייה הנמוכים במקום שעדיין לא גילו אותו.

זהו בדיוק הקו שמנחה אותנו באינספיריישן גרופ בכל שנות פעילותינו בברלין – להרכיב את המשקפיים של המשקיעים ותמיד לשאוף לזהות את "הדבר החם הבא" בעיר. התחלנו לפעול בשכונות כמו פרידריכסהיין ופרנצלאוארברג כבר לפני 6 שנים, כאשר אף אחד עוד לא הכיר אותן וזיהה אותן כיעד פוטנציאלי להשקעה איכותית. לאחר הפריצה הגדולה של אזורים אלו בברלין, עברנו לשכונות כמו ודינג ונויקלן ומכרנו דירות במחירים נמוכים באזורים שכיום עלו בעשרות אחוזים.

פרויקט Jahnstrasse 78 בשכונת Britz בברלין מבית אינספיריישן גרופ

זוהי בדיוק הסיבה שבחרנו לפעול כיום בשכונות חדשות כמו Britz בנויקלן או Schöneweide בטרפטאו. בדיוק כמו פרידכיסהיין של לפני 5 שנים, שכונות אלו עוברות תהליך התפתחות מואץ, עם הגירה מסיבית של צעירים מכל רחבי העיר שמחפשים שכונה צעירה, תוססת ומתפתחת לגור, לעבוד וללמוד בה.

אנו מזמינים אתכם לנצל את הניסיון הגדול שלנו בזיהוי ההזדמנות האדירה הטמונה בהשקעה במקום שנמצא לפני הנהירה הגדולה של משקיעים: להיות שם לפני כולם ולהרוויח בהתאם. להנות עדיין ממחירים נמוכים במקום עם צפי עלייה של עשרות אחוזים בשנים הקרובות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהפוך למשקיעים שמזהים את "הדבר החם הבא".

צפו: איך אנחנו מזהים את הפוטנציאל להשקעה איכותית בברלין?