fbpx

קומפלקס משולב בגרמניה

נכס מניב עם תשואה שוטפת במרכז העיר קיל שבגרמניה
הגיוס הושלם, הפרויקט בתהליך

אשמח לקבל פרטים נוספים

1500+

משקיעים

100+

פרוייקטים

3

מיקומים בינלאומיים

25+

עובדים

2+

נפח עסקות (מיליארד)

15+

שנות ניסיון

אודות הפרויקט

חבילות השקעה

חבילות השקעה בגרמניה החל מ-100,000 יורו

הנכסים

קומפלקס המורכב מ-6 בניינים
238 דירות מגורים,
25 יחידות מסחריות וחניון

הפרויקט

נכס משולב מניב עם תשואה שוטפת במרכז העיר

האיזור

על הכיכר המרכזית של רובע המגורים מזרח גארדן, בגדה המזרחית של הנמל

הפרויקט במספרים

מטרים רבועים

21,200

דירות

238

יחידות מסחר

25

מקומות חניה

316

יתרונות ההשקעה עם Inspiration Group

1

ניסיון עשיר של היזם בהשקעות ונדל"ן בגרמניה, בירת ההשקעות מספר 1 של אירופה

2

רכישה של נכסים קיימים בערים מובילות עם ביקוש גבוה לקנייה ולהשכרה

3

הזדמנויות השקעה יוצאות דופן, בשיתוף יזם מנוסה ומקצועי, במוקד ההשקעות העולמי בו למשקיע הפרטי אין גישה להשקעות דומות

4

השקעה משותפת עם היזם, ערוץ תקשורת ישיר ודיווחים שוטפים לאורך כל תקופת ההשקעה

5

בעלות ישירה על הנכסים בגרמניה, אמון גבוה ושקיפות מלאה

על ההשקעה

בכל שנה ערי גרמניה ניצבות בראש הרשימה של הערים הבטוחות להשקעות נדל”ן, וגם השנה קצב יציאת השוק ממשבר הקורונה מוכיח זאת שוב. עכשיו זה הזמן להשקיע בפרויקט למגורים חדש בעיר קיל.

כחלק מהחיפוש המתמיד שלנו אחר הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בערים בעלות מומנטום חזק, ניתחנו למעלה מ־20 ערים בינוניות בגרמניה.
מבין עשרות עסקאות שבדקנו איתרנו בעיר קיל מתחם המשלב מגורים ומסחר במחיר רכישה אטרקטיבי.

כלכלת גרמניה עברה את המגיפה היטב ושיעור התעסוקה כבר נוגע במספרים של לפני המשבר. על פי תחזיות ה־OECD שפורסמו בסוף הרבעון השני של 2021, גרמניה צפויה להתאושש מהמשבר לפני רוב המדינות החברות בארגון.

קיל מהווה עיר נמל מרכזית בצפון גרמניה הנמצאת בתנופת התפתחות חזקה והנכס הנרכש צפוי לספק למשקיעים בו תשואה שוטפת ויציבה לצד רווחי הון.

עכשיו זה הזמן להשקיע בנכס מניב בגרמניה.

על הנכס

הנכס הנרכש הוא קומפלס של יותר מ-21,200 מ"ר המשלב 238 דירות, 25 יחידות מסחר וחניון עם 316 מקומות חניה, שנבנה בשנת 1980. הקומפלקס שוכן באחד המיקומים הטובים ביותר במזרח גארדן, בין אזור הפיתוח החדש לבין כיכר וינטפלאץ ההיסטורית שלו, בה מתקיימים שווקים שבועיים ואירועי תרבות. מהכיכר ממשיך רח׳ אליזבטראסה (Elisabethstraße) מדרחוב בחלקו וקצהו בפקולטה לטכנולוגיה. הרחוב הוא לבו הפועם של הרובע ואזור של קניות ושירותים, בתי קפה, ברים ומסעדות.

רובע מזרח גארדן

גארדן הוא רובע מגורים בגדה המזרחית של נמל קיל ואחד המרכזיים בעיר. רובע זה שבעבר היה מאוכלס בעיקר בפועלים, נמצא כעת  בתהליך פיתוח מאסיבי עם יותר מ־250 פרויקטים ציבוריים ופרטיים שמושקעים בו.

מזרח גארדן פופולרי בקרב צעירים וסטודנטים. בעשר השנים הקרובות יתווספו לו כ־2,500 יחידות דיור, אלה ימשכו משפחות צעירות ואוכלוסיות בעלות הכנסה ממוצעת עד גבוהה והופכים את הרובע לבחירה מושכלת להשקעה.

                                   

האיזור

העיר קיל

בירת מחוז שלזוויג-הולשטיין עם כ 250,000 תושבים ובצמיחה מתמדת.

תאגידי ענק פועלים בקיל כמו Marine ThyssenKrupp , חברת בניית הספינות הגדולה ביותר בגרמניה וחברות ידועות נוספות שייסדו מטות ומשרדים ראשיים בקיל וממריצות את שוק העבודה.

שלוש אוניברסיטאות פועלות בעיר בהן רשומים כ־35,0000 סטודנטים, קבוצת ביקוש משמעותית בשוק הדיור.

לקיל שוק נדל״ן מבטיח לנכסי מגורים, שכן הדינמיות שלו פיתחה מגמה חיובית רק בשנים האחרונות. כעת הוא מתגבר אך טרם הגיע למלוא המהירות ורחוק ממיצוי הפוטנציאל.

התחזית העירונית מבטיחה בנייה חדשה של כ־8,000 דירות עד 2029, מה שצפוי להוביל להגירה נוספת של אוכלוסייה איכותית אל העיר. גידול האוכלוסייה החיובי, גודל משקי הבית ומספר הסטודנטים הגבוה תומכים בעליית מחירים של נכסים להשכרה ולרכישה בטווח הבינוני והארוך.

מודל של השקעה חכמה בנדל"ן

קבוצת אינספיריישן היא חברה להשקעות בנדל״ן וניהול נכסים עם משרדים ראשיים בברלין ופעילות עסקית ברחבי גרמניה. הקבוצה עוסקת באחזקות וניהול נכסים מניבים ונכסים בעלי פוטנציאל פיתוח ברחבי גרמניה. בנוסף לבנייני מגורים, פעילות החברה התרחבה לקרקעות לבניה, נכסים מסחריים ומלונות.

מחלקות החברה מאפשרות ליווי מלא של כל פרויקט משלב הרכישה ועד למימושו. הצוות המקצועי עוסק באופן יומיומי בזיהוי ובחינת נכסים אטרקטיביים והזדמנויות השקעה, בטיפול בעסקאות רכישה, וניהול אקטיבי להעלאת ערך הנכסים על מנת להשיג תשואה אופטימלית הן מהפעילות השוטפת והן ממימוש ההשקעות.

עם היקף עסקאות של למעלה מ־ 500 מיליון יורו מאז הקמתה ב 2009, מנהלת היום קבוצת אינספיריישן נכסים בהיקף של 200 מיליון יורו ברחבי גרמניה הכוללים כ־ 70 אלף מ"ר, מהם 65% נכסי מגורים.

לפרטים נוספים - צרו עמנו קשר

יובהר, כי אין באמור באתר משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר משקיעים של אינספיריישן גרופ אשר להם יועבר מידע לגבי השקעות ספציפיות שהם רשאים להצטרף אליהן במסגרת הצעה שתיעשה למספר משקיעים שלא יעלה על שלושים וחמישה (35) משקיעים, לא כולל משקיעים מתוחכמים, המנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח-1968 הכל בכפוף לדין. מודגש כי אין באמור באתר משום הבטחת תשואה כלשהי. עוד יודגש כי אין באמור משום התחייבות של אינספיריישן גרופ לכך שבקשת חברים במאגר אינספיריישן גרופ להשקיע בהשקעה מסוימת תתקבל על ידי אינספיריישן גרופ או שלחברים במאגר או למשקיעים כאמור אכן יצמחו רווחים בשיעור שיצוין בהצעה, או בכלל ואין כל הבטחה או התחייבות כלשהי מצד אינספיריישן גרופ או מי ממנהליה להחזר מלא או חלקי של סכום ההשקעה בהשקעה מסוימת אשר עשוי להיות שונה באופן מהותי מהמוצג. כל משקיע מודע לכך כי ההשקעה נושאת בחובה סיכון אפשרי של אובדן כספי ההשקעה ואינספיריישן גרופ אינה נותנת הבטחה לתשלום בגין השקעה כלשהי. אינספיריישן גרופ או מי מבעלי מניותיה או מנהליה לא יהיו אחראים או ערבים בכל מקרה שאיזה מגורמי הסיכון בהשקעה יתממש. על המשקיע לבחון בעצמו או באמצעות יועצים מטעמו מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעה ובכלל זה לבחון את השלכות המס הקשורות בה. כל משקיע יישא באחריות הבלעדית לאובדן השקעתו כולה או חלקה ומסוגל להעריך את טיב ההשקעה ולהיות בעל היכולת הכלכלית לשאת בתוצאות שליליות הנובעות מהשקעתו. האמור אינו מהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כמשמעותו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.