הושלמה מכירת מלון אנדל בברלין.

חברות היזמות האוסטריות Warimpex ו-UBM השלימו את מכירתו של מלון ארבעה כוכבים של רשת אנדל בברלין עבור סכום של 105 מיליון אירו.

הרוכשת היא החברה הגרמנית Union Investment Real Estate GmbH, והיא מתפקדת כיחידה המוסדית של חברת Union Asset Management Holding. החברה מתמחה בנדל"ן למלונות ומשרדים.

פרנץ יורקוביץ', מנכ"ל Warimpex האוסטרית, צוטט בהודעה לעיתונות "עבורנו, מכירת מלון אנדל בברלין מייצגת את סיומה המוצלח של השקעתנו האסטרטגית בפרוייקט אשר לא רק עונה על צרכיה של העיר ברלין אלא גם משדרגת באופן ניכר את פני הצד המזרחי של העיר – זאת הודות לשילוב מיטבי של שטחי מלונאות וכנסים".

Warimpex, הרשומה בוינה ובוורשה, מחזיקה במספר פרוייקטים של השקעות נדל"ן בברלין ובנוסף גם יוזמת את הקמת מלון ה"הולידיי אין אקספרס – אלכסנדרפלאץ", בסמוך להיכל העירייה. בניית המלון של רשת אנדל בעיר הושלמה בשנת 2009. המלון, השוכן ברובע ליכטנברג בעיר, מכיל למעלה מ-550 חדרים ומשתרע על פני שטח של כמעט 4,000 מ"ר.

Warimpex היא אחת מחברות ההשקעה במלונאות הגדולות במרכז ומזרח אירופה, ובבעלותה או תחת ניהולה 18 מלונות יוקרה ועסקים המכילים כמעט 5,000 חדרים. ברשות החברה גם חמישה מבני מסחר ומשרדים בעלי שטח שימוש כולל של כ-43,000 מ"ר.

מקור: PIE.MAG