'קינטייר', חברת השקעות וניהול נכסים הממוקמת בפרנקפורט, צפויה לשפץ ולחדש את ה'מרקישס צנטרום' בברלין, נכס הכולל מרכז קניות ומבנים בשימושים מעורבים, בסכום כולל העולה על 100 מיליון אירו.

הנכס מצוי ברובע רייניקנדורף הצפוני ומתפרש על-פני 55,000 מ"ר; השטח הכולל להשכרה מורכב ממרכז קניות של 21,000 מ"ר, מתקני פנאי המתפרשים על 15,000 מ"ר, 9,000 מ"ר של שטחי משרדים ומרכזים רפואיים, ומגדל מגורים בן 11 קומות המתפרש על 9,000 מ"ר, כך על פי הצהרת החברה.

'קינטייר' תחל בהליכי ייעוץ בנושאי מימון ועיצוב יחד עם שותפותיה הבינלאומיות, על-מנת לבנות מחדש ולהגדיל את ההון בגין המבנה הנוכחי. החברה רכשה את חברת האחזקות MZ, אשר בבעלותה נמצא הנכס, ברבעון השלישי של 2015.

העיצוב המתחדש יביא יותר לקוחות?

אחד התחומים בהם יתמקד חידוש הנכס, אשר נבנה ב-1960, יהיה בעיצוב מתקדם למרכז הקניות על-מנת להגדיל את תנועת הולכי הרגל ואת הפוטנציאל העסקי עבור הסוחרים, כמו גם הגדלה ובנייה מחדש של שטחי המשרדים והמגורים. השוכרים המצויים בנכס כיום כוללים את רשתות האופנה H&M ו-C&A, רשת הדיסקאונט 'נטו', רשת בתי המרקחת dm, מקדונלדס, אינטרספורט וחברת האופטיקה פילמן.

'קינטייר השקעות' הינה פלטפורמה עצמאית לניהול נכסים והשקעות (ובעיקר השקעות נדל"ן בברלין), המנוהלת ע"י בעליה ומשרתת משקיעים פרטיים ומוסדיים בגרמניה. כיום מצויים תחת ניהולה נכסים בשווי כ-500 מיליון אירו, מתוכם 200 מיליון אירו כמשקיעה שותפה

מקור: PIE.MAG