מועדון משקיעים חדש בשם Fore הכולל את קרן ההשקעות Capricon Investment מקליפורניה ומייסד eBay ג'ף סקול תתרכז בהשקעות בנדל"ן מסחרי בלונדון וגרמניה.

הקרן תהווה פלטפורמה למשפחות בעלות אמצעים להתאגד יחד לשם רכישת נדל"ן מסחרי, כך מסר סטפן ג'ורג' מייסד שותף של הקרן. ג'ף סקול ישקיע כ 25 מיליון אירו.

"המודל יוצר מאגר מזומנים המאפשר לנו לפעול במהירות לשיריון הזדמנויות בשוק, תוך שמירה על מעורבות בתהליכי קבלת ההחלטות על ידי המשקיעים", אמר באסיל דמרוטיס, מנהל שותף בקרן. "מבנה הקרן נוצר בידי המשקיעים ומייצג המשך ישיר של הקרנות המשפחתיות הקיימות. בסופו של יום, אנחנו מועדון משקיעים החולקים עולם ערכים דומה, ותפיסות לגבי מה משמעותו של יצירת ערך ארוך טווח.”

הקבוצה לא מסרה נתונים לגבי היקף הפעילות המתוכננת, אך דמרוטיס מסר כי הם יתרכזו בהשקעות בנכסים מסחריים מדרגה B באזורי A. כלומר נכסים הממוקמים באופן אטרקטיבי אך מנוהלים באופן לקוי, במחירים שבין 10-20 מיליון אירו.

הוא מסר שמועדון ההשקעות יגבה עמלות נמוכות בחצי מהמקובל בשוק, תוך דגש לשקיפות ומתן גישה קלה לרווחים. לדעתו של ג'ורג', השקעה בנדל"ן צריכה להיות ברורה ושקופה, “אך יש בדר"כ את כל המבנים הניהולים והפיננסים מסביב למה שאמור להיות על פניו פשוט.”

קבוצת ההשקעות Capricorn נוסדה ב 2001 בפאלו אלטו, קליפורניה, הינה קרן השקעות עבור קרנות ציבוריות, מוסדות ומשקיעים פרטיים עמידים.