fbpx

פרויקט מגורים בלב רובע טמפלהוף שונברג -
הגיוס הושלם,
הפרויקט בתהליך

אשמח לקבל פרטים נוספים

1500+

משקיעים

100+

פרוייקטים

3

מיקומים בינלאומיים

25+

עובדים

2+

נפח עסקות (מיליארד)

15+

שנות ניסיון

אודות הפרויקט

חבילות השקעה

חבילות השקעה החל מ-100,000 יורו

הפוטנציאל

הזדמנות השקעה סולידית – בניין מגורים מאוכלס עם אפשרות השבחה ומימוש מהיר

הפרוייקט

רכישה השבחה ומימוש של בניין מגורים באיזור מבוקש

המיקום

שכונת מרינדורף, ברלין

יתרונות ההשקעה עם Inspiration Group

1

ניסיון עשיר של היזם בהשקעות נדל"ן בגרמניה, בירת ההשקעות של אירופה

2

רכישה של נכסים קיימים בערים מובילות עם ביקוש גבוה לקנייה ולהשכרה

3

הזדמנויות השקעה יוצאות דופן, בשיתוף יזם מנוסה ומקצועי, במוקד ההשקעות העולמי בו למשקיע הפרטי אין גישה להשקעות דומות

4

השקעה משותפת עם היזם, ערוץ תקשורת ישיר ודיווחים שוטפים לאורך כל תקופת ההשקעה

5

בעלות ישירה על הנכסים, אמון גבוה ושקיפות מלאה

על ההשקעה

השותפות מחזיקה בניין מגורים קיים ברובע טמפלהוף, ברלין, בירת השקעות הנדל"ן המובילה באירופה.

בעקבות השינויים האחרונים בשוק הנדל"ן המבוקש של ברלין, והאיסור על הסבת מבנים לבתים משותפים,

השילוב של בניין מגורים בו ניתן למכור דירות בודדות בשוק שההיצע בו מאוד מוגבל, יחד עם מחיר רכישה אטרקטיבי שלא נתקלנו בו ב 5-6 השנים האחרונות,

מייצרים הזדמנות נדלנית ייחודית עם סיכון נמוך ופוטנציאל הוספת ערך משמעותי.

על הנכס

בניין Altbau קלאסי בן 4 קומות בשטח של 1,096 מ"ר הכולל 13 דירות ונכס מסחרי אחד, כל היחידות מאוכלסות. הנכס נקנה מיורשים שהחזיקו את הבניין במצב טכני טוב. בנייני ה Altbau נהנים מביקושים גבוהים לשכירות ולקנייה.

                                   

האיזור

הנכס ממוקם במרינדורף, שכונה ידידותית שמתאימה גם למשפחות, במרחק הליכה לאזורי קניות, פארקים, בתי קפה, מסעדות וסופר מרקטים,

כמו כן יש לא מעט פעילויות תרבות בפארקים העירוניים בשכונה כגון Britzer Garten, Mariendorfer See ו-Trabrennbahn Mariendorf.

לתחנת UBahn friedrichstrasse, מרכז העיר,תגיעו ב 18 דקות בלבד, כאשר עולים על U6 בתחנה הנמצאת דקת הליכה מהבניין.

כ 15 דקות הליכה מטמפלהופר האפן, מרכז קניות יפהפה על קו המים עם מרינה מרהיבה לאורך התעלה.

20 דקות נסיעה ברכב למרכז העיר.

מודל של השקעה חכמה בנדל"ן

קבוצת אינספיריישן היא חברה להשקעות בנדל״ן וניהול נכסים עם משרדים ראשיים בברלין ופעילות עסקית ברחבי גרמניה. הקבוצה עוסקת באחזקות וניהול נכסים מניבים ונכסים בעלי פוטנציאל פיתוח ברחבי גרמניה. בנוסף לבנייני מגורים, פעילות החברה התרחבה לקרקעות לבניה, נכסים מסחריים ומלונות.

מחלקות החברה מאפשרות ליווי מלא של כל פרויקט משלב הרכישה ועד למימושו. הצוות המקצועי עוסק באופן יומיומי בזיהוי ובחינת נכסים אטרקטיביים והזדמנויות השקעה, בטיפול בעסקאות רכישה, וניהול אקטיבי להעלאת ערך הנכסים על מנת להשיג תשואה אופטימלית הן מהפעילות השוטפת והן ממימוש ההשקעות.

עם היקף עסקאות של למעלה מ־ 500 מיליון יורו מאז הקמתה ב 2009, מנהלת היום קבוצת אינספיריישן נכסים בהיקף של 200 מיליון יורו ברחבי גרמניה הכוללים כ־ 70 אלף מ"ר, מהם 65% נכסי מגורים.

לפרטים נוספים - צרו עמנו קשר

יובהר, כי אין באמור באתר משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר משקיעים של אינספיריישן גרופ אשר להם יועבר מידע לגבי השקעות ספציפיות שהם רשאים להצטרף אליהן במסגרת הצעה שתיעשה למספר משקיעים שלא יעלה על שלושים וחמישה (35) משקיעים, לא כולל משקיעים מתוחכמים, המנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח-1968 הכל בכפוף לדין. מודגש כי אין באמור באתר משום הבטחת תשואה כלשהי. עוד יודגש כי אין באמור משום התחייבות של אינספיריישן גרופ לכך שבקשת חברים במאגר אינספיריישן גרופ להשקיע בהשקעה מסוימת תתקבל על ידי אינספיריישן גרופ או שלחברים במאגר או למשקיעים כאמור אכן יצמחו רווחים בשיעור שיצוין בהצעה, או בכלל ואין כל הבטחה או התחייבות כלשהי מצד אינספיריישן גרופ או מי ממנהליה להחזר מלא או חלקי של סכום ההשקעה בהשקעה מסוימת אשר עשוי להיות שונה באופן מהותי מהמוצג. כל משקיע מודע לכך כי ההשקעה נושאת בחובה סיכון אפשרי של אובדן כספי ההשקעה ואינספיריישן גרופ אינה נותנת הבטחה לתשלום בגין השקעה כלשהי. אינספיריישן גרופ או מי מבעלי מניותיה או מנהליה לא יהיו אחראים או ערבים בכל מקרה שאיזה מגורמי הסיכון בהשקעה יתממש. על המשקיע לבחון בעצמו או באמצעות יועצים מטעמו מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעה ובכלל זה לבחון את השלכות המס הקשורות בה. כל משקיע יישא באחריות הבלעדית לאובדן השקעתו כולה או חלקה ומסוגל להעריך את טיב ההשקעה ולהיות בעל היכולת הכלכלית לשאת בתוצאות שליליות הנובעות מהשקעתו. האמור אינו מהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כמשמעותו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.