fbpx

פרויקט מגורים ברובע ווילמרסדורף ברלין

הגיוס הושלם,
הפרויקט בתהליך

אשמח לקבל פרטים נוספים

אודות הפרויקט

חבילות השקעה

חבילות השקעה החל מ-100,000 יורו

הפוטנציאל

 בניין מגורים מאוכלס בלב ברלין עם אפשרות השבחה ומימוש מהיר

הפרוייקט

רכישה השבחה ומימוש של בניין מגורים באיזור מבוקש

המיקום

שכונת ווילמרסדורף המבוקשת

יתרונות ההשקעה עם Inspiration Group

1

ניסיון עשיר של היזם בהשקעות נדל"ן בגרמניה, בירת ההשקעות של אירופה

2

רכישה של נכסים קיימים ומושכרים בערים מובילות עם ביקוש גבוה לקנייה ולהשכרה

3

הזדמנויות השקעה יוצאות דופן, בשיתוף יזם מנוסה ומקצועי, במוקד ההשקעות העולמי בו למשקיע הפרטי אין גישה להשקעות דומות

4

השקעה משותפת עם היזם, ערוץ תקשורת ישיר ודיווחים שוטפים לאורך כל תקופת ההשקעה

5

בעלות ישירה על הנכסים, אמון גבוה ושקיפות מלאה

על ההשקעה

השותפות מציעה למשקיעים את ההזדמנות להחזיק בניין מגורים קיים ברובע ווילמרסדורף, בלב ברלין, בירת השקעות הנדל"ן המובילה באירופה.

בעקבות השינויים האחרונים בשוק הנדל"ן המבוקש של ברלין, והאיסור על הסבת מבנים לבתים משותפים, נפתח חלון הזדמנויות ייחודי.

השילוב של בניין מגורים בו ניתן למכור דירות בודדות בשוק שההיצע בו מאוד מוגבל, יחד עם מחיר רכישה אטרקטיבי,

מייצרים הזדמנות נדלנית עם סיכון נמוך ופוטנציאל הוספת ערך משמעותי.

על הנכס

בניין Altbau קלאסי בן 4 קומות בשטח מגורים של 2651 מ"ר ברובע וילמרסדורף המבוקש, סה"כ 31 יחידות דיור וכן עליית גג עם כ – 500 מ"ר והיתר בנייה קיים.
דקות הליכה בודדות לכיכר Rüdesheimer השוקקת ולפארק המפורסם – Volkspark Wilmersdorf.

                                   

האיזור

רובע ווילמרסדורף הוא אחד מאזורי המגורים הפופולריים ביותר בעיר. הוא גובל במחוזות שרלוטנבורג וזהלנדורף והוא רובע עם איכות חיים גבוהה מאוד.

האזור ידוע בחנויות אקסקלוסיביות ובבתים משוחזרים לפני המלחמה. רודסהיימר פלאץ והיידלברגר פלאץ נמצאות בסביבה הקרובה של הנכס ומציעות אינספור מסעדות ובתי קפה מסביב, בנוסף לאזורי קניות טרנדים.

Volkspark Wilmersdorf נמצא במרחק הליכה ומציע אפשרויות פנאי מגוונות.
המיקום המרכזי מציע חיבור מצוין לתחבורה ציבורית ב (U2, U3 ו-U9) בסמוך להיידלברגר פלאץ והבונדספלאץ, וניתן להגיע במהירות גם לכביש המהיר של העיר.

מודל של השקעה חכמה בנדל"ן

קבוצת אינספיריישן היא חברה להשקעות בנדל״ן וניהול נכסים עם משרדים ראשיים בברלין ופעילות עסקית ברחבי גרמניה. הקבוצה עוסקת באחזקות וניהול נכסים מניבים ונכסים בעלי פוטנציאל פיתוח ברחבי גרמניה. בנוסף לבנייני מגורים, פעילות החברה התרחבה לקרקעות לבניה, נכסים מסחריים ומלונות.

מחלקות החברה מאפשרות ליווי מלא של כל פרויקט משלב הרכישה ועד למימושו. הצוות המקצועי עוסק באופן יומיומי בזיהוי ובחינת נכסים אטרקטיביים והזדמנויות השקעה, בטיפול בעסקאות רכישה, וניהול אקטיבי להעלאת ערך הנכסים על מנת להשיג תשואה אופטימלית הן מהפעילות השוטפת והן ממימוש ההשקעות.

עם היקף עסקאות של למעלה מ־ 500 מיליון יורו מאז הקמתה ב 2009, מנהלת היום קבוצת אינספיריישן נכסים בהיקף של 200 מיליון יורו ברחבי גרמניה הכוללים כ־ 70 אלף מ"ר, מהם 65% נכסי מגורים.

לפרטים נוספים - צרו עמנו קשר

יובהר, כי אין באמור באתר משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר משקיעים של אינספיריישן גרופ אשר להם יועבר מידע לגבי השקעות ספציפיות שהם רשאים להצטרף אליהן במסגרת הצעה שתיעשה למספר משקיעים שלא יעלה על שלושים וחמישה (35) משקיעים, לא כולל משקיעים מתוחכמים, המנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח-1968 הכל בכפוף לדין. מודגש כי אין באמור באתר משום הבטחת תשואה כלשהי. עוד יודגש כי אין באמור משום התחייבות של אינספיריישן גרופ לכך שבקשת חברים במאגר אינספיריישן גרופ להשקיע בהשקעה מסוימת תתקבל על ידי אינספיריישן גרופ או שלחברים במאגר או למשקיעים כאמור אכן יצמחו רווחים בשיעור שיצוין בהצעה, או בכלל ואין כל הבטחה או התחייבות כלשהי מצד אינספיריישן גרופ או מי ממנהליה להחזר מלא או חלקי של סכום ההשקעה בהשקעה מסוימת אשר עשוי להיות שונה באופן מהותי מהמוצג. כל משקיע מודע לכך כי ההשקעה נושאת בחובה סיכון אפשרי של אובדן כספי ההשקעה ואינספיריישן גרופ אינה נותנת הבטחה לתשלום בגין השקעה כלשהי. אינספיריישן גרופ או מי מבעלי מניותיה או מנהליה לא יהיו אחראים או ערבים בכל מקרה שאיזה מגורמי הסיכון בהשקעה יתממש. על המשקיע לבחון בעצמו או באמצעות יועצים מטעמו מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעה ובכלל זה לבחון את השלכות המס הקשורות בה. כל משקיע יישא באחריות הבלעדית לאובדן השקעתו כולה או חלקה ומסוגל להעריך את טיב ההשקעה ולהיות בעל היכולת הכלכלית לשאת בתוצאות שליליות הנובעות מהשקעתו. האמור אינו מהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כמשמעותו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.