fbpx

פרויקט מגורים בעיר ברלין

הצטרפו אלינו להשקעה משותפת בשכונת טמפלהוף-שונברג המבוקשת

אשמח לקבל פרטים נוספים

1500+

משקיעים

100+

פרוייקטים

3

מיקומים בינלאומיים

25+

עובדים

2+

נפח עסקות (מיליארד)

15+

שנות ניסיון

אודות הפרויקט

חבילות השקעה

החל מ-100,000 אירו

הפוטנציאל

פונציאל רווח משמעותי משולב ברמת בטחון גבוהה

הפרויקט

בניין מגורים משותף עם פוטנציאל לבניה על הגג, נרכש במחיר נמוך משמעותית משווי הדירות בשוק

המיקום

במיקום מצוין בשכונת טמפלהוף השקטה

יתרונות ההשקעה עם Inspiration Group

1

ניסיון עשיר של היזם בהשקעות נדל"ן בגרמניה, בירת ההשקעות של אירופה

2

רכישה של נכסים קיימים ומושכרים בערים מובילות עם ביקוש גבוה לקנייה ולהשכרה

3

הזדמנויות השקעה יוצאות דופן, בשיתוף יזם מנוסה ומקצועי, במוקד ההשקעות העולמי בו למשקיע הפרטי אין גישה להשקעות דומות

4

השקעה משותפת עם היזם, ערוץ תקשורת ישיר ודיווחים שוטפים לאורך כל תקופת ההשקעה

5

בעלות ישירה על הנכסים, אמון גבוה ושקיפות מלאה

על ההשקעה

השותפות מציעה למשקיעים הזדמנות ייחודית שנוצרה בתקופה זו –
רכישת בניין מגורים במיקום מצוין באחת מערי הבירה החזקות באירופה, במחיר הנמוך משווי השוק של הדירות ובניהול מקצועי וצמוד של יזם מנוסה מאוד עם היסטוריה ארוכה של מאות עסקאות דומות ואלפי משקיעים מרוצים.

מחלקת הרכש המנוסה של אינספיריישן גרופ הצליחה לאתר בניין מגורים קיים ומאוכלס ברובע טמפלהוף בברלין במצב טכני מצוין ובמחיר נמוך ממחירן של הדירות בשוק!

השילוב של בניין מגורים בו ניתן למכור דירות בודדות בשוק שההיצע בו מאוד מוגבל, יחד עם מחיר רכישה אטרקטיבי שלא נתקלנו בו בשש השנים האחרונות, מייצרים הזדמנות נדל"נית ייחודית עם רמת בטחון גבוהה ופוטנציאל הוספת ערך משמעותי.
אינספיריישן גרופ מתכוונת לשפץ את השטחים המשותפים, להוציא היתר לבניה על הגג, לפעול לשיפור תמהיל הדיירים ולמכירות הדירות הבודדות בשוק.
ההשקעה הישירה בנכס, יחד עם היזם וללא גורמים מתווכים, מספקת למשקיעים שליטה גבוהה יותר, זהות אינטרסים ושקיפות מלאה לאורך חיי ההשקעה.

על הנכס

בניין Altbau קלאסי בן 4 קומות, על קרקע בשטח 1,200 מ"ר.

הבניין כולל 23 דירות ונכס מסחרי אחד בשטח כולל של 2,140 מ"ר בנוסף לזכויות בנייה על הגג בכ-480 מטר נוספים.
הבניין במצב טכני טוב, בדירוג אנרגטי גבוה ונמצא במיקום מעולה ומבוקש.

בנייני Altbau נהנים מביקושים גבוהים לשכירות ולקנייה ומפוטנציאל להרחבה נוספת.
יתרון נוסף של בנייני Altbau הוא שהדירות בבניין כפופות לרגולציה, עובדה המאפשרת פוטנציאל השבחה נוסף.

                                   

האיזור

הנכס ממוקם במיקום מצוין ברובע טמפלהוף-שונברג בברלין, אזור המציע שילוב ייחודי של חיים עירוניים בסביבה ירוקה.
הרובע ידוע בחשיבותו ההיסטורית, בתרבותו התוססת ובשכונותיו המגוונות כגון שכונת טמפלהוף. שכונה זו מאופיינת בבנייני גרונדרצייט (תקופת המייסדים) משוחזרים להפליא ובמגוון אפשרויות מגורים, החל ממתחמי דירות מודרניים ועד לבתים צמודי קרקע מקסימים.

שדה טמפלהופר האייקוני, ששימש בעבר כשדה תעופה ומספק כעת לתושבים את השטח הפתוח הפנימי הגדול ביותר בעולם, 3,550 דונם, מושלם לפעילויות פנאי וחוץ.

האזור עשיר בפארקים מקסימים רבים ובמגרשי משחקים.
גן ילדים ומסגרות חינוך בקרבת מקום, כמו גם בית ספר בינלאומי לצילום.
במרחק של כ-5 דקות הליכה מהבניין קניון הצמוד למזח ולנהר הזורם בסמוך, חנויות מכולת, בתי פארמה ובית חולים כללי.

במרחק קצר נמצאים פארק הטבע סודגלנדה (Nature Park Südgelände), מוזיאון טמפלהוף (Tempelhof Museum) ופארק טמפלהופר (Tempelhofer Field).

בנסיעה ארוכה יותר, ניתן להשתמש בקו הרכבת התחתית U6 ותחנות אוטובוס הממוקמים בשכונה מציעים שפע של אפשרויות לחקור כל פינה בברלין.

מודל של השקעה חכמה בנדל"ן

קבוצת אינספיריישן היא חברה להשקעות בנדל״ן וניהול נכסים עם משרדים ראשיים בברלין ופעילות עסקית ברחבי גרמניה. הקבוצה עוסקת באחזקות וניהול נכסים מניבים ונכסים בעלי פוטנציאל פיתוח ברחבי גרמניה. בנוסף לבנייני מגורים, פעילות החברה התרחבה לקרקעות לבניה, נכסים מסחריים ומלונות.

מחלקות החברה מאפשרות ליווי מלא של כל פרויקט משלב הרכישה ועד למימושו. הצוות המקצועי עוסק באופן יומיומי בזיהוי ובחינת נכסים אטרקטיביים והזדמנויות השקעה, בטיפול בעסקאות רכישה, וניהול אקטיבי להעלאת ערך הנכסים על מנת להשיג תשואה אופטימלית הן מהפעילות השוטפת והן ממימוש ההשקעות.

עם היקף עסקאות של למעלה מ־ 500 מיליון יורו מאז הקמתה ב 2009, מנהלת היום קבוצת אינספיריישן נכסים בהיקף של 200 מיליון יורו ברחבי גרמניה הכוללים כ־ 70 אלף מ"ר, מהם 65% נכסי מגורים.

לפרטים נוספים - צרו עמנו קשר

יובהר, כי אין באמור באתר משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר משקיעים של אינספיריישן גרופ אשר להם יועבר מידע לגבי השקעות ספציפיות שהם רשאים להצטרף אליהן במסגרת הצעה שתיעשה למספר משקיעים שלא יעלה על שלושים וחמישה (35) משקיעים, לא כולל משקיעים מתוחכמים, המנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח-1968 הכל בכפוף לדין. מודגש כי אין באמור באתר משום הבטחת תשואה כלשהי. עוד יודגש כי אין באמור משום התחייבות של אינספיריישן גרופ לכך שבקשת חברים במאגר אינספיריישן גרופ להשקיע בהשקעה מסוימת תתקבל על ידי אינספיריישן גרופ או שלחברים במאגר או למשקיעים כאמור אכן יצמחו רווחים בשיעור שיצוין בהצעה, או בכלל ואין כל הבטחה או התחייבות כלשהי מצד אינספיריישן גרופ או מי ממנהליה להחזר מלא או חלקי של סכום ההשקעה בהשקעה מסוימת אשר עשוי להיות שונה באופן מהותי מהמוצג. כל משקיע מודע לכך כי ההשקעה נושאת בחובה סיכון אפשרי של אובדן כספי ההשקעה ואינספיריישן גרופ אינה נותנת הבטחה לתשלום בגין השקעה כלשהי. אינספיריישן גרופ או מי מבעלי מניותיה או מנהליה לא יהיו אחראים או ערבים בכל מקרה שאיזה מגורמי הסיכון בהשקעה יתממש. על המשקיע לבחון בעצמו או באמצעות יועצים מטעמו מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעה ובכלל זה לבחון את השלכות המס הקשורות בה. כל משקיע יישא באחריות הבלעדית לאובדן השקעתו כולה או חלקה ומסוגל להעריך את טיב ההשקעה ולהיות בעל היכולת הכלכלית לשאת בתוצאות שליליות הנובעות מהשקעתו. האמור אינו מהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כמשמעותו בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.